Ne demokratet nuk hoqem dot Bashen nga PD si do e heqim Ramen nga kryeminister i lidhur me oligarket me krimin me gjykatat me te tere..Per ke do shkoj vota ime heren tjeter ?Kjo eshte letra e nje anetari te partise demokratike i cili ka mbetur pak i zhgenjyer nga zgjedhjet brenda PD.Kandidimi per kryetar kunder Bashes ishte nje levizje jo e vogel nga ana e demokrateve por ishte dhe nje lloj testi. Sa vlen vota jone. A jemi ne vertet zgjedhes apo vetem numra te manipulueshem. Tani kur e mendoj po dyshoj shume nese vota ime ka vajtur dem dhe do vazhdoj akoma te jem pa pune meqe jam opozitar. Si do shkoj vota ime heren tjeter kjo eshte pyetja.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here