Jam e fejuar prej vitesh me një djalë. Ma prezantuan djalin fisi im që njihej me fisin e tij. U fejuam me shkesi, le ta themi troç. Unë nuk e njihja më parë dhe ai nuk më njihte. Pasi dolëm dy tre herë për kafe vendosëm të fejoheshim.

Për familjen time ai është një djalë i mrekullueshëm që nuk ka të sharë, por unë po zbuloj që nuk është kështu. Ai dita ditës po më nxin jetën dhe nuk di si ta ndaloj. Ai është shumë xheloz dhe prapanik dhe mendon se femrat nuk duhet të rrinë rrugëve gjithë ditën.

Fejesa nuk duhet te kishte zgjatur kaq shuyme prandaj ndodhi ajo qe ndodhi nje shofer taksie me kapi dhe me mbajti 2 ore ne veturene tij. Une nuk tregova dhe ai tani vjen e me mer sa here i don qefi dhe mi ben te gjitha .sle vend pa ma fut. Nuk di qa te bej tani me te.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here