Me një shkrepje që i lë pak vend imagjinatës, modelja dhe njëherazi partnerja e Mauro Icardit, Wanda Nara, përshëndet ndjekësit nga rezidenca e saj në Paris.

Wanda-s padyshim që i pëlqen të jetë në gjendje të vëmendjes dhe një nga mënyrat është ekspozimi i linjave të saj trupore

Imazhet në fjalë vijnë disa ditë pasi Wanda dha një mesazh për të gjitha femrat. Pasi publikoi disa foto, modelja shkroi:

“Çdo trup është i ndryshëm, çdo grua zgjedh çfarë të bëjë me estetikën e saj … Unë aprovoj gjithçka që na bën të ndihemi më mirë. Dhe kritika nuk më lëndon kurrë, ne jemi të gjithë të ndryshëm, të gjithë jemi të veçantë …”

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Balkanweb

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here