Nesër jam në Dasëm ishalla vjen kush me kercy me mu se shumë më pelqen vallja. Kjo beqareshe e rritur na shkruan se neser eshte ne dasem dhe shpreson se aty mund te njohi dike sepse mosha ben te veten dhe tashme eshte momenti per te gjetur nje djale per te krijuar nje familje. Ajo thote qe i pelqen shume kercimi dhe muzika dhe se eshte shume e afte ti argetoj njerzit por edhe veten e saj.

Gjitrmone bej prova ne shtepi sesi te vishem sa me bukur dhe te bej valle e kercime qe njerzve tu pelqeje same shume. Mos me gjykoni nga veshja se pse jam vajze e ndershme qe me pelqen shume familja dhe qe di ti bej yzmet nje mashkulli ashtu si duhet dhe e meriton nje burre.

Faleminderit stafit po e postuat.

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here