Nga konvikti ne shtepi luksoze me qera. Si e perballojne studentet kostot.Universitet dhe pak i mbyllin dyert e tyre. Por shume djem e jo me pak vajza zgjedhin qe te mos ikin nga ambienti studntor e sidomos studentet e tiranes zgjedhinte jetojne dhe punojne ne kryeqytt pothuaj te gjithe stinen e veres. Shume nga keto bukuroshe marin shtepi luksoze apo vila me qera ne zonat me te mira te Tiranes, Me siguri jane student te ekselences qe bejne pune qe paguhen shume qe perballojne nje jete luksi. Pershendetje stafi nga nje studente e bukur qe ani po shijon jete luksi. Ju perqafoj te gjitheve.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here