Një ngjarje e rëndë është shënuar në rrugën ‘Artan Lenja’ në Tiranë. Policia njofton se një 26 vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Rreth orës 16 40 në rrugën Artan Lenja, dyshohet se është vetëvarur në banesë shtetasja E T rreth 26 vjeçe njofton policia.

Nuk dihet ende rrethanat dhe shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë, por policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për sqarimin e plotë të saj.

Top Channel

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here