Nje dite nje burre me tha sa lek do vetem ta …nje here me ty. Mua mu be fiksim ,kaloj cdo dite te ajo rruga por nuk e shoh me .jam kurioze sa ….Pershendetje stafi une jam Esma 32 vjece por jam shume e ,mbajtur .Djalin e madh e kam ne klase te tete. Kur coj vajzen e vogel ne shkolle nga e njeta rruge si cdo dite njeher nje burre  apo djale i  burruar i veshur mire dhe i pashem me pa dhe me tha aman sa lek do hape gojen vetem ta … njeher me ty. Kuptohet une ula koken dhe bera sikur nuk pashe dhe nuk degjova. Por tani me eshte bere fiksim sa lek do te paguante ai per mua. une nuk jam kurve jam e ndrshme dhe besnike thejsht jam serioze sa lek do paguante nje mashkull per mua. Tani kaloj cdo dite te ajo rruga por ate mashkullin nuk e shoh me.

Faleminderit stafi po e postuat .

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here