Flirtime e përqafime shohim çdo ditë e më shumë në Big Brother, por një masazh relaksues e ka marrë sot Einxhel Shkira.

Në videot e publikuara në rrjetet sociale kemi parë Kledin duke masazhuar Einxhelin.

Dyshja e njohur kanë patur herë pas here “flirte” të vogla duke shprehur të dy dëshirën për t’u bërë prindër.

U tha se është në një lidhje, por mos ndoshta mes Kledit dhe Einxhelit po  lind diçka… - Kryefjala

Mirëpo ky moment paksa íntím dhe specíal, ka nxítur goxha komente për një ndjenjë që mbase po lind mes tyre.

Moderatorja duket se po e shijon pafund këtë masazh, ndërkohë që Kledi dëgjohet herë pas here duke thënë në video “mos pantallonat Kledi”.

Për Kledin thashéthémet thonë se është në lídhje dashurie jashtë shtëpisë, ndërsa sa i takon Einxhelit ajo e ka thënë në disa intervista që është beqare.

Sesi do e marrë partnerja e supòzuar e Kledit këtë situatë nuk e dimë, por mbetet për t’u parë nëse do ketë ndonjë reagim.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here