Nje grua filmohet ne Elbasan teksa dhunon dhe godet pa pushim femijen e mitur qe e terheq zvare ne mes te rruges se sy te 10 njerzve qe rrine indiferent. TURP .

Nje ngjarje e rende  shte shenuar sot ne Elbasan teska kalimtar te rastit kane filmuar nje grua qe terheq zvare nje femije te mitur te cilin e godet pa pushim e te qarat e femijes degjohen deri larg .Me tutje disa te mitur te tjeter po e filmonin ngjarjen por gruas nuk i bente pershtypje dhe vahzdonte te godiste femijen nderkohe qyetatr te shumte qe po shikonin ngjarjen benin sehir dhe vetem shikonin. M<ire qytetaret po policia ne mes te Elbasanit pse nuk merr masa per nje ngjarje te tille qe  shkkaton kaq shume ligeshti te njerzve me shume sesa nje ngjarje kriminale me arme.

I bejme thirje policse se shtetit te mar masa.

<iframe width=”640″ height=”360″ id=”am__1627731909899″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen src=”https://player.boostplatforms.com/video?id=1627731909899″></iframe><script src=”https://player.boostplatforms.com/js/resize-bp.js”>{“videoid”:”1627731909899″,”type”:50,”ratio”:0.75}</script>

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here