Një krim ka ndodhur në një familjes kosovarësh në Gjermani. Mediat në vend bëjnë me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin e Regensburgut.

Sipas raportimeve te deritanishme

mësohet se një burrë 53 vjeç ka vrarë gruan e tij.

Policia ka arrestuar autorin, i cili është ende i paidentifikuar për publikun, por hetimet po vijojnë për të mësuar motivet e krimit.

Një zëdhënëse e Policisë në Gjermani ka thënë se kap njoftimit për ngjarjen efektivët kanë shkuar dhe kanë gjetur gruan të vrarë.

Trupit të pajetë të viktimës i janë gjetur disa plagë të shkaktuara me thikë.

/tvklan.al

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here