Një përleshje e armatosur ka ndodhur në Teksas ku si pasojë ka humbur jetën një oficer policie dhe janë plagosur 4 të tjerë.Mediat e huaja bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Levelland, në perëndim të Lubbock, ku një person kishte bërë veprime të pazakonta që kishte friksuar banorët.Menjëherë pas njoftimi efektivët e policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, ndaj të cilëve agresori ka hapur zjarr nga banesa e tij, duke vrarë një oficer dhe plagosur katër persona të tjerë.Në vendngjarje kanë shkuar dhe ekipet e ndërhyrjes së shpejtë SËAT të cilët kanë bërë të mundur dhe arrestimin e tij.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here