Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Elbasan. Policia sqaron se aksidenti ka ndodhur rreth orës 09:15 në fshatin Bujqës të Elbasanit. Deri tani mësohet se 38-vjeçarja teksa ka qenë duke drejtuar mjetin tip Ford, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga. Për pasojë ka humbur jetën fëmija i saj 3 vjeçar, i cili ishte pasagjerë në këtë mjet.

Lidhur me këtë ngjarje të rëndë është ngritur një grup hetimor dhe po punohet për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here