Nje ngjarje e rende ka tronditur qytein turistik te sarandes sot ne mengjes ku sipas burimeve te policise mesohet se nje 28 vjecare eshte bere pre i  nje sulmi brutal seksual.Ajo ndodhet ne spiatl duke mare ndihmen mjekesore dhe psikologfjike nderkohe qe policia duke pare dhe reagimin dhe zemereimin qytetar angazhoi shume forca qe bere te  mundur dhe arestimin e nje 31 vjecari me iniciale S.Sh.

Qytetaret kerkojne qe njerez te tille te denohen ne menyre shembullore dhe maksimale , nuk mund te tolerohen me sulme te tilla ndaj vajzave shqiptare kjo eshte e patolerueshme polica duhet te bej punen vet duke arestuar cdo person me sjellje te tilla maniake.

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here