Nuk e dija qe burri im ishte kaq fukara.Tani jam lidh me Zenelin cdo fundjave ai me qon ne plazh kurse burri han miza ne shtepi .Nje nuse e re e deshperuar nuk ka duruar qe jeta  e saj te kaloje ashtu kot pa e shijuar. Duke pritur qe buri i saj te bej dicka ne drejtim te konomise ajo ka humbur durimin dhe ka krijuar nje lidhje jashtemartesore me nje biznesmen te martuar per qe fundjaven e kalon gjith diten dhe gjithe naten me te. Ajo shprehet se me zor i pret fundjavat. Zeneli e mbush jeten time ne te gjitha kuptimet. Zoti e rujt zenelin familjen e kalamajt e tij.

faleminderit po e postuat

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here