Lei Kraja është një nga moderatoret sportive të “Supersport”. Gazetarja e njohur ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko kush luan” në Top-Channel dhe në një moment të emisionit ka “lënë nam”.

Teksa ka qenë duke zhvilluar një prej sfidave, Lei Kraja është detyruar që të lëvizi këmbët gjatë kërcimit dhe nga pamjet e kapur nga kamerat shihet që moderatorja është pa të brendshme.

Ajo ka vijuar pa problem lojën duke e çuar deri në fund sfidën edhe pse kaloi një moment të “sikletshëm”. Lei është një nga moderatoret më të komentuar për pozat dhe veshjet ekstravante në emisione apo edhe rrjetet sociale.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here