Modelja Georgina Rodriguez ka zgjedhur të pozojë krejtësisht pa rroba , vetëm me një çantë që i fsheh pjesët intime, së fundmi. Partnerja e yllit portugez, Cristiano Ronaldo njihet për format e saj perfekte, të cilat i reklamon jo rrallëherë.

Në një video të shpërndarë së fundmi, modelja shihet e shtrirë dhe që ka mbuluar vetëm pjesën para.

Siç duket ajo është zgjedhur për ti bërë reklamë firmës së njohur të çantave dhe ja ka dalë shumë mirë, pasi video është komentuar gjatë në mediat rozë.

Shekulli Online

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here