Një ngjarje tragjike ka tronditur Elbasanin mëngjesin e sotëm ku një 31-vjeçar është hedhur nga ballkoni i banesës e për pasojë ka ndërruar jetë. Në lagjen “Beqir Dardha”, Elbasan, shtetasi U.Xh., 31 vjeç, është hedhur nga ballkoni i banesë së tij nga kati i katërt i një pallati dhe rrugës për në spital ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton pòlicia.

Në lagjen Beqir Dardha Elbasan shtetasi U.Xh 31 vjeç, është hedhur nga ballkoni i banesë së tij nga kati i katërt i një pallati dhe rrugës për në spital ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes njofton pòlicia.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here