Konkurrentja e Përputhen, Ana Kauri i ka reaguar ash për ish-konkurrentes Tea Trifoni, e cila doli sot me një sqarim pas publikimit të fotove dhe videove ku shihej duke u puthur me ish-konkurrentin Beartin, shkruan Express.

Tea përmes një videoje të publikuar në llogarinë e saj në YouTube, e pranoi se është në lidhje me Beartin, derisa shtoi se produksioni e edhe Andi e kanë ditur për këtë lidhje.

Por, pas këtyre fjalëve të Teas, ka reaguar Ana Kauri.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Ana ka thënë se askush nuk të detyron të bësh diçka që nuk do.

“Hap sytë në mëngjes dhe më del del para e vërteta e Tea Trifonit. Pash Zotin o Tea tani të ra ndërmend publiku ty? Nuk kujtoheshe për ta kur shikojë fan paget Tea-Andi apo kur shihje ndjekësit që të rriteshin dita ditës vetëm nga kjo lidhje e supozuar apo kur shikojë editimet që bëheshin për ju të dy?

RDA NEWS

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here