Nje vajze na rrefen per jeten e saj. ne moshe fare te vogel ajo largohet per shkak te grindjeve te shumta qe kishin ne shtepi pasi ishin shume te varfer. Por ajo thote qe tasheme i ka dale dhe ka rregullluar jeten e saj .Ka gjithcka qe enderonte. Nuk eshte me e varfer dhe se eshte akoma e re. Shume shpejt do kem para mjaftueshem qe ta le kete pune dhe te merrem me bisnes te rregullt.Ju pershendes . Faleminderit po e postuat .

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here