Qe kur ka filluar kjo vapa e madhe burri s’me ka hypur me. A eshte normale kjo ?Kjo letra ve rradhes qe nje e re na e dergon .Ajo thote qe eshte pa pujne dhe gjith diten e kalon ne shtepi. Pjesa me mire e dites eshte nata kur ai dhe i shoqi flen gjume. Por keto dite vere ajo ehste shume e merzitur pasi i shoqi nuk i kerkon me te beje mardhenie intime dhe kjo gje duket acaruese sepse vapa smund ti ndale qe ata ta konsumojne martesen e tyre tani ne moshen me te mire .

Faleminderit po e postuat.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here