Qekur me ka hyp Hamzai nuk ia dot me burrit .Me rrin menja vetem te ai.Me vjen keq per kete qyqarin tim por me duket jam dashuru keq me hamzain. Ai ne fakt eshte i martum dhe eshte 10 vite para meje se une jam akoma nene e re por ai din shume mire me e trajtu nje femer e kur me hyp ai siper gjithcka me duket e bardhe e kurgje nuk dua vec me e shiju ato caste. Me duket vetja pak tradhtare por akm qa bej keshtu e ka jeta .

I pershendes te gjithe ciftet e reja ,

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here