Quhem Anjeza JOM 31 vjeqe maqedonase ka kohe qe jetoj ne banes vetem dua qastet ti kaloj me nji mashkull te sinqert Ja Numri Im Jam nje grua vjecare deri tani asnjeher e martuaar por as nuk kam pas lidhje me ndonje mashkull tjeter cte bej jam ere dhe ma kerkon
TaNI kam vendosur qe te martohem edhe pse pak von shpresoj se ne grupin tuaj tme ljmrohet ndokush .

Faleminderit stafi po e postuat.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here