Quhem Ema . Per pak lek une mend te bej nje video mesazh te dedikuar ty qe te me njohesh me mire. Behu guximtar shkundi kartat e kreditit.Nese ke nje ditelindje nje feste apo thjesht don pak privatsi une meund te bej nje video mesazh ose audio mesazh te dedikuar vetem ty. Ti aty do me njohesh me mire dhe une do jem e tera e jotja. Mos im kurse parate per njezet euro do kesh 20 min video m,e  mua tek ;ahem ne dush ose tek behem gati per te fjetur naten gjum. E pra kjo eshte letra e Emes . Vajzew e guximshe apo jo?

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here