Një fëmijë ka qenë me shumë fat dhe ka shpëtuar nga dëmtimet pas aksidentit të katërfishtë të ndodhur pasditen e sotme në Lezhë.

Mësohet se fëmija ka rënë nga makina në tokë, por ka qenë në sedilja e vogël, e cila e ka mbrotjur dhe ka bërë që vogëlushi të mos pësojë asnjë dëmtim.

Në total nga aksidenti u plagosën tetë persona, mes tyre pesë të mitur. Ata ndodhen në spital ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore. Katër makina u përplasën sot në Lezhë si pasojë e një parakalimi të gabuar.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here