Vijon përplasja në distancë mes Xhemi Shehut dhe Alketa Vejsiut.

Këtë herë është kolegu i Xhemit, aktori Rezart Veleshnja ai i cili ‘merr hak’ ndaj Alketës duke i publikuar një foto të hershme. Unë them se eminem do e kishte zili Alketën për 320 km/h të të folurit dhe do ishte krenar ta kishte në bashkëpunim shkruan Veleshnja mbi foton që tregon një Alketë shumë ndryshe nga ajo që është sot.

 

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here