Rita Ora është një nga këngëtaret me të komentuara në botë dhe çdo gjë që ajo bën ka interes tek të gjithë. Ajo ndodhet në Australi si pjesë e jurisë në sezonin e ri të “The Voice of Australia.

Rita së fundmi ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shihet e veshur me një fustan të zi me rripa që e tregon mjaft seksi dhe joshëse. Nuk ka munguar komenti i të ëmës e cila i shkruan në gjuhën shqipe: Zemra bre peni holl. Mesa duket Vera është një nënë tipike shqiptare që i ka tërhequr veshin të bijës për këtë veshje.

tvklan.al

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here