Ylli i “Gladiator” Russell Crowe është fotografuar në Sidnej. Gjatë pushimit të një loje tenisi është hedhur në krahët e të dashurës së tij, 30 vite më të re për të shkëmbyer një puthje.

Paparacët fotografojnë Russell Crowe duke puthur të dashurën

Çifti janë parë në një ndeshje miqësore tenisi në Sidnei, ku nuk kanë munguar dhe puthjet e tyre pasionante.

Ata shihen mjaft të lumtur së bashku pavarësisht diferencës së moshës ku kanë 26 vite diferencë moshe, ku Russell është 56-vjeç ndërsa Britney 30-vjeç.

56-vjeçari është në një lidhje dashurie me 30-vjeçaren Britney Theriot.

Të dy të veshur sportivë, kanë qenë duke sfiduar njëri-tjetrin në një përballje tenisi.

Paparacët fotografojnë Russell Crowe duke puthur të dashurën

Russell ka vetëm 2 vite që është ndarë nga bashkëshortja e tij e 15 viteve Danielle Spencer. Tani po shijon lirinë .

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here