Sa here shkoj me pushime ne Durres ngelem me barre.Nuk po e di a me burre tim a me burr te huj se shume zhurme po ben atje naten.Une qe po ju shkruaj kam qe 10 vite vizitoj Shqiperine plazhet e durresit.Jam nga peja njehre ne 2–3 vjet bashke me burre shkoj ne plazh ne Durres.Pasi kthena ne shtepi fill ne krye te mujit ngelem me barre e besoj se tri femije i kam zene atje vec spo kutpoj a me bur tim apo me burre te huj. Une dashnor kam dhe ne kosove po ata kurre nuk kane lene gje brenda meje.Hajt ju pewrshendes tani e ngelshi me barre sa me shume me u shtu shqypnia .

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here