P.shendetje Netflix jam nje femer Shqipetare mosha mbi 40 vjec jam e gjate 1.60 cm kam kryer shkollen e larte, kam nderruar vendin per arsye te ibligimeve time , nuk kam gjetur njeriun e duhur prandaj kerkoj nje lidhje ne Suedi kerkoj nje mashkull te rregullt qe vertet ka qellime serjoze ,te jete i rregullt te jete i vendosur dhe jo te me shqetesoj ne telefon me biseda pa kufi dhe me shkrime se jeta flet me vepra jam nje tip qe kerkoj pak fjale dhe me shume vepra e theksoj kete se me ka ndodhur qe dikush kerkon biseda te zgjatura ne telefon , ti thone te gjitha historite e jetes neper mjet telefonit ,dhe plus kesaj kerkojne iminitet ..🤔
dhe i kam perfunduar me bllok ,
Telef eshte vetem nje mjet komunikimi dhe jo sic na kujtohet ne qe ta perdorim .
Prandaj e kerkoj lidhjen ketu ku jetoj vete qe te kem mundesi ta njoh real dhe kur te jete nundesia ta takoj
Falemunderit kush e lexon dhe me mirekupton
Respekte per te gjithe ! dhe flm per postimin
Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here