Se kam marre kurre ne g x j e kam fiksim ta provoj njehere por jo me burrin tim se do mendoj qe jam e perdale.Cfare te bej ?Kam nje martese te lumtur dhe 2 femije te vegjel. Me pelqen seksi por dua ti provoj te gjitha. Burri im ska tentuar as me ka kerkuar kurre qe te bejme sks or x l  une vete se ma r guximin se kushedi qa mendon.Mendoj ta bej me dike tjeter por jo ta zej si dashnor tia marr vetem njehere dhe kaq . Mbase ju dukem e cmendur por me ka zene ky fiksim m.Faleminderit po e postuat .

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here