Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan Billbordi.com

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. E në foton e fundit ajo shihet se ka bërë një ndryshim drastik në pamje. Nese nuk do ishte ky lajm po ta shihni kete foto nuk do e besonit se eshte ajo apo jo?

Billbordi.com

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here