Genard Hajdini, personazhi i famshem i instagramit bashke me motren e tij Soniden sic duket jane indinjuar shume sepse njerezit e telefonojne dhe e shajne.

Genardi, nje djale qe eshte shkolluar ne USA dhe tashme eshte i papune eshte bere i famshem nepermjet instagramit dhe eshte ftuar dhe shume here ne emisionet televizivie si Zone E Lire e shume emisione te tjera. Dikush sic duket e ka telefonuar duke e share dhe ai shume i indinjuar hedh nje video ne instagram te cilen e fshin pas pak minutash.

Ja cfare thoshte Genardi ne videon e tij:

Me popull legen qe jeni, me popull kurve nuk kam pare ndonje here. Po qe te shani, te merni ne telefon dhe qe te shani kot nga motra e nga familja e nga gjona e te beni si pidh none te gjithe ju eshte per tja u qi nenen mu ne gop te gjithe shqiptareve. Mire ja u ka bere Edi Rama juve se ja u ka kuptu koken juve. Mire tja u bej te gjitheve. Popull legen, popull kurve, moret vesh apo jo.

Ne ato momente shfaqet dhe motra e Genardit qe thote jeni bere te gjithe popull kurvicka, na cmenet na cmenet

Video Player

00:00
00:39
RDA NEWS

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here