Pyetje per psikologun

Shumica e burrave te martuar qajne pasi e bejne me mua. Se kuptoj arsyen.Une jam diplomuar ne bachelor dhe tani vazhdoj masterin.Por zbulova qe meshkujt me duan shume dhe keshtu vendosa meqe jam shume e bukur disa dite ne jave une kam ca kliente te cilet paguajne mire. Shumica e tyre jane te martuar me pune te mire dhe te edukuar. Me ben pershtypje se shumica e tyre qajne pasi mbarojne pune memua. Ne fillim kisha siklet dhe me dukej e cuditshme por tani jam mesuar prandaj doja te pyesja nje psikolog pse ndodh kjo. Faleminderit po u pergjigjet.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here