Ajo pady.shim është një ndër ato personazhe qe prej vitesh kanë arritur një sukses në ngritje dhe kanë marre përherë vëmendje dhe konfirmimin e publikut për materialet muzikore. E bukur dhe e talentuar, Elvana Gjata ka qenë një ikonë në muzikë dhe është cilësuar si një ndër të paktat femra në muzike, që marrin meritat me zërin dhe përformancat dhe jo me lakuriqësinë

Por siç e kanë vënë re edhe fansat e saj, kohët e fundit bukuroshja brune ka nisur ta ekspozojë ca si shumë trupin….

Të bukur patjetër, por për sytë e publikut të paparë më pare ne këtë farë feje.

Ajo u perfol per problemet e medha me te dashurin e saj ku nje person v.diq ne Bllok.

Thuhet se ajo e la Florin pikerisht per Ervin Maten, milionerin qe i dha te gjitha, nga ajo dite jeta e Elvanes ka ndryshuar 100 %.

Megjithatë, pavarësisht ngjarjeve të fundit, duhet pranuar se ajo është një ndër këngëtaret më te mira dhe të dashura.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here