Nje histori romantike na ka ardhur ne redaksine tone. Nje vajze e sapodiplomuar ne juridik diten e diplomimit rtegon se ata organizuan nje feste ne nje lokal te njohur.E ndersa pijet muzika dhe festa vazhdonte ne ne caste gazmore dhe relaksi ajo kerkon te shkoj ne banjo.Pa dashje ajo futet ne banjon e meshkujve. Kj o vertet eshte e panesueshme .Aty ajo shikon nje djale asgan bukurosh e shtathedhur i cili po mberthenete zigjirin e pantallonave. Ajo tregon se per nje moment ngela pa frme dhe nuk flisja dot.

Djali me shikon dhe me thote qe mos u shqetso cdo gje eshte ne rregull. Ne ate cast shkembyem vehstrime me sy dhe zemra filloi te me rahe fort. Aty e kuptova qe nje dashuri e re do lindte. Pasi beme ca shkembime bisedash kot une dola por ai me ftoi ne tavolinnen e tii dhe une ashtu bere.Kaluam gjithe naten bukur. Ne mengjes u zgjova ne krahet e tij edhe emrin ia thoja akoma gabim. Besojeni ose jo ne nje vit me vone u marttuam dhe vazhdojme te jemi te lumtur bashke. Falemidnerit stafi dhe ju pershendes te gjitheve.

Netflixalbania.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here