Te dielen vjen Ramadani nga Gjermania. Askush sme ka qxre si ai.Burrit do i them do ik nga motra.Ajo e ka fiksim me u njoftu me Ramadanin mbase bejme ndonje treshe te papritur. Ramadani eshte i tmrshem ai e ka veglen shume te madhe por nuk eshte puna aty. Ai nuk ka te ngopme sa e nxejrr e fut perseri keshtu qe nuk jam xheloze dhe tia fus dhe motres time te tre do kenaqemi me shume. Ju pershendes dhe uroj qe dhe ju te gjeni nje si Ramadani.

netflixalbania

 

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here