Tea dhe Bearti ngeken aktualisht një ndër çiftet me të përfolura të show-bizit.

Tea është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan shpesh moment nga përditshmëria me ndjekësit.

Së fundmi ajo ka zhvilluar një intervistë të shkurtër me ndjekësit në rubrikën ‘ask me question’, ku një nga ndjekësit i ka shkruar: Dite me zgjedh burrë ti, po bën jetë lali, ah burri me lekë. Tea ka treguar se ja thonë shpesh këtë gjë dhe me përgjigjen e saj ju ka mbyllur gojën të gjithëve.

Shpesh ma thoni, e para: nuk e kam burrë. E dyta: gjeneroj mjaftueshëm për veten time, s’kam nevojë

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here