Një tren ka marrë para një furgon në Durrës mëngjesin e sotëm.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:10, në rrugën Asti gogoli, Shkozet.

“Mjeti tip “Benz” furgon me drejtues shtetasin I. M., 51 vjeç, është përpl asur me trenin“, thotë policia.

Si pasojë është dëmtuar shoferi i Benzit, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

The post Treni merr para furgonin, niset drejt spitalit shoferi appeared first on Roba Da Albanesi.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here