Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan Billbordi.com

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë. Ato se fundmi zbuluan edhe fytyren e bebes se vogel si nje engjell i vertet. Edhe pse u bë nënë, Learta vazhdon të mos i harroi veshjet tradicionale, në të cilat duket shumë bukur.

Billbordi.com

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here