Une jam Shpresa 54 vjec.Kam nevoje te me dashuroje nje djale i ri deri 25 vjec.Kam shtepine dhe makinen time.Jam e lire …Kur isha e re dhe e bukur isha budallaqe. Tani jam ne forme dhe shume e mbajtur. i bej te gjitha dhe do e beja shume te lumtur nje djalosh.Do jem besnike dhe e dashuroje shume mjafton qe edhe ai te me dashuroje mua.Jam e lire nuk kam asnje te dashur dhe kam gjendje te mire ekonomike se burri qe vdiq me kalene te mira materiale dhe nga martesa skemi pasur femije. Jam nje rast i mire per te mos u humbur. Me shkruani ne inbox vbetem qunat e rinj jo garocat plak. Faleminderit po e postuat .

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here