Une me motren time duam te nejtin djale.Tani ai kerkon nje treshe por une nuk flas me motren time se une e zura e para …Kam rene ne hall t madh.Kishim rene dakord qe te vazhdonim keshtu .Ai here me takonte mua here motren time por ne te dyja nuk flasim tani ai don qe te na q..e te dyjave bashke por une e urrej motren time prandaj nuk mundem dhe sdi qa me be se edhe te dashurit du me ia be qjfin .

Faleminderit po e lexuat.

 

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here