Me fillimin e sezonin të verës, Instagrami u pushtua nga fotot me bikini të vajzave të famshme shqiptare. Me forma perfekte dhe bikini minimaliste, vajzat më të komentuara të momentit kanë tërhequr vëmendjen e mediave rozë si dhe ndjekësve të tyre të shumtë, sidomos meshkujt.

Në postimet e tyre mund të shihni me qindar komente komplimentuese ku në fokus vendosin hiret e vajzave bukuroshe të ekranit dhe modeleve.

Nga Kejvina Kthella, Oriola Marashi dhe Alesia Bami, në galerinë e mëposhtnme do të gjeni fotot më të nxehta të momentit.

cna.al

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here