Me trendet e modës Pranverë Verë 2021 të njoftuara tashmë per mbërritjen e tyre ne cdo   vend ku zara operon , rrobat e koleksionit Zara nuk do të na lënë të jemi të pa përgatitur. Ekziston një dëshirë e madhe për lehtësi (të merituar) në rrobat e reja të firmes  me të cilat tani mund të ëndërrosh flladi i verës: një fustan i bardhë me vija blu me një kapelë kashte dhe sandale, ose ndoshta një fustan me lule me prirje atlete për të veshur për verën në qytet.

Tingëllon si një ëndërr, apo jo? Ne ju kuptojmë, me gjithë zemrën tonë. Koleksioni i ri i modës Zara Spring Summer 2021 duket se na ka lexuar mendjen, aq sa në 10 veshjet protagoniste të galerisë së mëposhtme do të gjeni gjithë frymëzimin që ju nevojitet për të mirëpritur sezonin e ëmbël të zgjimit të Nënë Natyrës në mënyrën më të mirë. Larg qoftë nga ne që të fluturojmë shumë larg: ju mund t’i vishni këto fustane Zara tani dhe ne do t’ju shpjegojmë se si.

Kaftani në gjatësinë midi ka xhinse si bashkëpunëtor të tij, ndërsa veshja me saten e bën aleatin e saj përfundimtar bluzën e bardhë ose xhupin prej breshke për të veshur poshtë. Gjithçka lejohet nëse përjetoni shtresa, ose një shtresim strategjik të asaj që aspironi ta bëni protagonist të pamjes tuaj.

Merrni për shembull fustanin e këmishës me rrip në bel dhe shtypjen e ngjyrave kravatë: edhe kjo nuk ka nevojë të presë, nëse kompletoni pamjen me një pallto pluhuri ose veshje të jashtme të lehta. Përsëri, midis 10 propozimeve me kosto të ulët më poshtë do të gjeni gjithashtu një fustan me mëngë të shkurtra me një model lesh kashmiri çuditshëm: ju kërkon të largoheni nga skena dhe t’i besoni përzierjes me një triko jo shumë të rëndë. Lëreni veten të shkojë në koleksionin e ri të veshjeve të modës Zara Spring Summer 2021: është gjithçka që na duhet këtu dhe tani.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here