Mesfushori Dusan Tadic është dashur ta fashojë organin gjential, pas përplasjes me shtyllën e portës, në tentativë për të shënuar gol.

Siç shihet dhe nga pamjet që po bëjnë xhiron e mediave sportive dhe jo vetëm Tadic, ka dalë i pashqetësuar në rrugë, pas përplasjes që pati në fushën e lojës.

Në një postim me humor në Twitter ai shkruan: Duhen b*le që të fitosh në Dortmund. Shpresoj që shtylla të jetë në rregull.

Fitorja në Dortmund i siguroi kualifikimin skuadrës së Ajax.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here