Nusja Rrihet Keq Me Vjehrrën, Por Shikoni Reagimin E Djalit te saj se cfare ben
Nusja dhe vjehrra asnjëherë nuk do të gjejnë paqe mes vete. Edhe nga lashtësia vjehrra dhe nusja kanë qenë dy rivale të ashpra e shpeshherë me kacafytje të mëdha.

Siç shihet në këtë video kacafytja në kuzhinë ka kaluar edhe kufijtë ku nusja e ka kapur për flokësh vjehrrën…Por ajo qe na habit eshte reagimi i djalit  qe i shikon dhe nuk nderhyn ne zenien mes nenes se tij dhe nuses .

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here