Virgjernie e humba ne Barcelone.Pas 6 muajsh kuptova se edhe ai ishte Shqiptar.Tani jemi ndare se ai me thote nuk dal dot te takoj se mi kane hedhur celsat ne det. Une e dua shume po kete cesat ne det si i ka hedhur nuk me tregon.Ju lutem kush e njeh te dashurin tim ti thote qe e pres dhe se dua shume.Ai me ka dhuruar shume bizhu floriri dhe i kam akoma to dhe jam shume krenare per bizhuterite e mia. Ju falenderoj nga zemra .

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here