Kjo eshte letra e nje nuseje te re. Ajo na shkruanse para se te martohej me qyqarin qe ka tani kishte nje lidhje tjeter. Burri i saj e dinte por ishte i dashurum me te dhe e donte me cdo kusht. Keshtu qe me kalimin e kohes ishi i saj shkoi ne emigrim ndersa ajo vendosi te lidhej me kete tjetri u fejuan dhe  pastaj u marutan. Ajo tregon se martesa ishte e lumtur por kishte nje problem me vjehren se ajo kujtonte se mos kjo nuse e re se kishte haruar akoma dashnorin e pare dhe sa here kishte telefonin ne dore shkonte ia merte ta kontrollonte me ke shkruante. Kjo nuse vazhdon se une nuk e lashe keshtu kete pune. Fillova kerkimet e mia dhe zbulova qe vjehra ishte e urte por bishtperndredhur dhe se ajo kishte nje lidhje me Burre nga Kosova qe kishte bisnes ne Tirane.Keshtu vazhdon ajo une e gjeta ate burrini bera nje foto dhe kur vjera provoi nje dite te me shikonte me ke po shkruaja une i nxoraa foton e atij dashnorit ne pleqeri. Qe atehere une flas me ke te dua dhe ajo s’guxon me me me kontrollu mua me telefonin.

Pershendetje stafi.

Faleminderit po e postuat.

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here