Burime të brendshme dhe të sigurta thonë për Anabel.al se Xhemi Shehu është larguar nga Top Channel”, kështu shkruan Anabelqë shton se është munduar të kontaktojë Xhemin, por s`ka marrë përgjigje.

Zërat thonë se kontrata është ndërprerë dhe Xhemi ka firmosuar dorëheqjen.

Ky lajm vjen pak kohë pas atij se e gjithë “Portokallia” do transferohet në një tjetër televizion, bashkë me regjisorin Altin Basha. Deri në një konfirmim nga palët, ende nuk mund të thuhet asgjë.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here