Një tragjedi ka tronditur Firencen, Empoli. Sipas mediave italiane, bëhet me dije se një punëtor shqiptar 34-vjeç është rrëzuar nga dritarja e një ndërtesë ku po punonte.Kur mbërriti ambulanca 34 vjeçari kishte ndërruar jetë.Hetimet në lidhje me ngjarjen janë duke vazhduar, për të sqaruar nëse kishte të tjerë në momentin kur ai ra dhe nëse ai punonte me letra të rregullta.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here